Szczegółowe informacje o kandydacie

Imię i Nazwisko
Elżbieta Moskal
Wiek
58
Wykształcenie
Wyższe Elektryk-Informatyk
Zawód
Nauczyciel Przedmiotów Zawodowych – Dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej I Politechnicznej Przy Ul. Hożej 6
Zainteresowania i hobby

Przyjaciele mawiają o mnie: człowiek renesansu, inżynier z duszą artysty. Moją pasją jest rękodzielnictwo i podróżowanie. Interesuje mnie nie tylko historia i architektura odwiedzanych krajów, ale także to jak funkcjonują społeczności lokalne. Jeżdżę na rowerze i tą pasję dzielę z przyjaciółmi.

Trzy powody, dla których chcę zostać radnym

Od 18 lat związana jestem z Żelechową. Tu mieszkam i pracuję.  Widzę jak się zmienia, lecz nie wystarczająco. Dlaczego podjęłam decyzję?   Po pierwsze – obserwując jak funkcjonują społeczności lokalne w innych krajach – widzę jak wiele brakuje w miejscu, w którym mieszkam. Stąd moje dążenia do tego, aby zintegrować rozbite przez pandemię relacje mieszkańców, poprzez różnorodne inicjatywy społeczne. Po drugie – jako nie rodowita Szczecinianka  widzę jak duży, niewykorzystany potencjał ma Żelechowa – czas to zmienić. Po trzecie – przyszedł czas, aby swoim doświadczeniem dzielić się z mieszkańcami. To zapewnią Przyjaciele Żelechowej – do których mam przyjemność się zaliczać. Razem – możemy wszystko.

Trzy największe problemy mojego osiedla, którymi chcę się zająć

1) brak imprez integrujących środowisko lokalne o okresowym charakterze; 2) niebezpieczne drogi i ich otoczenie; 3) brak miejsc – poza szkołami - w których młodzież mogłaby spędzać wolny czas z dala od komputerów i zagrożeń, które czyhają na nich we współczesnym świecie.  

Komisja Wyborcza Kandydata

Adres
ul. Hoża 25
Osiedle
Żelechowa
Dzielnica
PÓŁNOC
Rada osiedla