Szczegółowe informacje o kandydacie

Imię i Nazwisko
TOMASZ MACIEJ PANASIUK
Wiek
46
Wykształcenie
WYŻSZE
Zawód
OFICER WP
Zainteresowania i hobby

NAJNOWSZA HISTORIA POLSKI, SPORT-TRIATHLON, OZE w specjalności FOTOWOLTAIKA

Trzy powody, dla których chcę zostać radnym

1. Warto być blisko ludzi, rozmawiać z nimi o problemach naszego osiedla i proponować racjonalne sposoby ich rozwiązywania.

2. Od ok 20 lat mieszkam na osiedlu Zdroje, stąd jestem wstanie ocenić czego nam tu brakuje, z jakimi lokalnymi problemami borykają się moi sąsiedzi, jestem wstanie podołać wyzwaniom stawianym mi przez mieszkańców. Wolny czas i siły chcę poświęcić pracy dla dobra mieszkańców i rozwoju osiedla Zdroje.

3. Pomagać w najbardziej przyziemnych sprawach a także np. przy składaniu błahych wniosków takich jak wycinka drzewa, czy wniosek o dzierżawę terenu, czy dodatkowa ławka w parku, itp. 

Trzy największe problemy mojego osiedla, którymi chcę się zająć

1. Jedyne osiedle w Szczecinie przez które nie przebiega praktycznie żadna ścieżka rowerowa. W związku z tym zaplanować i zaproponować budowę ścieżki rowerowej w Zdrojach, wybudowanie z kierunku Podjuch oraz jez. Szmaragdowego i połączenie do istniejących tras które znajdują się na obrzeżach osiedla tj do os. Słonecznego i w kierunku centrum.

2. Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców - stworzyć patrole obywatelskie które będą realizowały funkcje porządkowe i prewencyjne. Jeśli np zauważą źle zaparkowany samochód, osoby pijące pod chmurką lub zakłócające porządek, poinformują policję lub straż miejską.

3. Dalsza poprawa estetyki osiedla Zdroje.

4. Zwiększyć bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych poprzez montaż specjalnych latarni ulicznych.

Komisja Wyborcza Kandydata

Adres
ul. Młodzieży Polskiej 9
Osiedle
Zdroje
Dzielnica
PRAWOBRZEŻE
Rada osiedla