Szczegółowe informacje o kandydacie

Imię i Nazwisko
PIOTR JACEK KOMSA
Wiek
53
Wykształcenie
ZAWODOWE
Zawód
KAPITAN ŻŚ PRZEDSIĘBIORCA
Zainteresowania i hobby

Sporty motorowe ( speedway, F1 ),  podróże,

Trzy powody, dla których chcę zostać radnym

Kandyduję do Rady Osiedla , ponieważ Gumieńcepotrzebują nowych , kompetentnych, zdeterminowanychw działaniu i dynamicznych radnych, którzy wysłuchają swojego wyborcy i będą starać się w jak najlepszy sposób mu pomóc.

Nie będę Państwu obiecywać cudów wyborczych, ale mogę obiecać jedno, rzetelną pracę dla dobra mieszkańców naszej dzielnicy, reprezentować Państwa sprawy na forum Rady Osiedla iMiasta.

Będąc Radnym Osiedla, pragnę poprawić komunikację między Radą i mieszkańcami (sprzyja to integracji). Chcę, aby sprawy dotyczące Nas były zamieszczane tylko i wyłącznie na oficjalnych komunikatorach RO Gumieńce a nie na prywatnych komunikatorach kilku Radnych. Praca w Radzie Osiedla to praca w kolektywie, grupie.

Trzy największe problemy mojego osiedla, którymi chcę się zająć

Gumieńce to nasz dom, nasza Mała Ojczyzna, w której drastycznie przybywa mieszkańców. Dzielnica stała się tranzytowa, (od 2011 roku przybyło na Gumieńcach 6056 mieszkańców) co znacznie pogorszyło nasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo dzieci idących do szkoły. ( od 2013 roku ilość zdarzeń drogowych tylko na ul. Okulickiego wzrosła o blisko 100%)

Zadbanie o jakość terenów rekreacyjnych, poprawa stanu Jeziora Słoneczne i wykorzystanie go jako centralny punkt sportowo-rekreacyjny z odpowiednią infrastrukturą (zaplecze sanitarne)

Przeciwdziałaniu planowaniu nowych osiedli, bez zaplecza szkolnego i przedszkolnego , bez nowych rozwiązań komunikacyjnych, a także bez wystarczającej ilości miejsc parkingowych.

Komisja Wyborcza Kandydata

Adres
ul. Brodnicka 10
Osiedle
Gumieńce
Dzielnica
ZACHÓD
Rada osiedla