Szczegółowe informacje o kandydacie

Imię i Nazwisko
KAMILA EWELINA MARCINKIEWICZ
Wiek
31
Wykształcenie
WYŻSZE
Zawód
MAGISTER LOGISTYKI
Zainteresowania i hobby

Jestem osoba aktywną, której zainteresowania i pasje oscylują wokół pomagania innym, będącym w potrzebie. Wspieram i realizuję inicjatywy dedykowane dzieciom i rodzinom znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.  Uczestniczę także w działaniach, których celem jest uatrakcyjnienie życia mieszkańców oraz ułatwienie ich codziennej egzystencji. Ponadto jestem szczęśliwą mamą, dla której każda aktywna chwilka z dzieckiem jest na miarę złota.

Trzy powody, dla których chcę zostać radnym
 1. Zaangażowanie – To cecha, która mnie wyróżnia, czyniąc wiarygodną w działaniach. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ludzie którym brakuje zaangażowania do ich realizacji!
   
 2. Oddanie sprawie – Jestem osobą, która angażuje się w realizację inicjatyw całym sercem.
   
 3. Równe Traktowanie – Uważam, że osiedle Centrum jest częścią Szczecina, która charakteryzuje się wieloma możliwościami. Każdy mieszkaniec osiedla powinien czuć się traktowany na równi, bez względu na przekonania. Osiedle Centrum to ponad 20 tyś mieszkańców, których problemy, inicjatywy i pomysły muszą być równorzędne.
Trzy największe problemy mojego osiedla, którymi chcę się zająć
 1. Chciałabym stworzyć miejsce aktywności lokalnej, dedykowane wszystkim zainteresowanych bez względu na wiek. Centrum aktywności lokalnej będzie realizowało zadania z zakresu min. Integracji społecznej,  inicjatywy lokalnej, działalności szkoleniowej i oświatowej, kultury, przedsiębiorczości oraz promocji aktywnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu. Schronisko dobrej książki, wielofunkcyjne sale dostępne dla mieszkańców, klub seniora, kluby tematyczne, świetlica dla dzieci oraz przydomowy warsztat narzędziowy będą odpowiedzią na potrzeby szerokiego grona mieszkańców.
   
 2. Nasze osiedle to Nasz dom, do którego wracamy po ciężkim dniu by odpocząć i nabrać energii. Zależy nam na estetyce osaczającej nas przestrzeni ponieważ ona niewątpliwie wpływa na Nas stan zadowolenia. Tym samym chciałabym zająć się zwieszeniem poziomu estetyki osiedla poprzez inicjowanie takich działań jak: przedogórki, porządkowanie zaniedbanej przestrzeni międzyblokowej, unowocześnienie placów zabaw, zwiększenie małej architektury. Ławek z oparciami, śmietników, wychodków dla psów, zwiększenie punktów świetlnych, poprawa nawierzchni parkingów etc.
   
 3. Uważam, że na osiedlu powinniśmy czuć się jak rodzina, znać się i wspierać gdy ktoś potrzebuje pomocy. Aby zwiększyć poczucie przynależności należy inicjować więcej wydarzeń dla społeczności lokalnej! Tym właśnie chciałabym się zająć. Stworzyłabym cykliczne wydarzenia dla dzieci i młodzieży, spotkania dla seniorów, spotkania przy ognisku etc.

Komisja Wyborcza Kandydata

Adres
ul. Mazurska 40
Osiedle
Centrum
Dzielnica
ŚRÓDMIEŚCIE
Rada osiedla