Szczegółowe informacje o kandydacie

Imię i Nazwisko
IRENEUSZ ALEKSANDER KONOPA
Wiek
53
Wykształcenie
WYŻSZE
Zawód
DZIENNIKARZ
Zainteresowania i hobby

Jestem osobą aktywną, w sposób czynny uczestniczę w życiu mieszkańców Szczecina, wspieram działalność edukacyjną i wychowawczą dzieci i młodzieży jako członek zarządu Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Edukacji. Interesuję się historią nowożytną działając czynnie w Stowarzyszeniu Rekonstrukcji Historycznych.

Trzy powody, dla których chcę zostać radnym
 1. Jako mieszkaniec ścisłego centrum miasta oraz jako były wieloletni Komendant w dwóch Jednostkach Policji na terenie miasta tj. Pogodna i Niebuszewa  bardzo dobrze znam specyfikę Szczecina szczególnie problemy z jakimi borykają się mieszkańcy oraz potrzeby artykułowane na wielu odbytych spotkaniach.
   
 2. Chcę wolny czas który posiadam poświęcić działalności społecznej aby mieszkańcy mogli z dumą mówić że mieszkają w Szczecinie najlepszym miejscu na ziemi.
   
 3. Jako szczęśliwy, ojciec i dziadek pragnę poprawić bezpieczeństwo centrum miasta, a jako były policjant wiem jak to robić.
Trzy największe problemy mojego osiedla, którymi chcę się zająć
 1. Poprawa estetyki miejsc publicznych oraz podwórek.
   
 2. Zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców poprzez różnorodne działania likwidujące niebezpieczne miejsca (tzw. prewencja kryminalna)
   
 3. Stworzenia miejsca w którym mieszkańcy mogli by wzajemnie lepiej się poznać, miejsca które scalało by lokalne społeczności.

Komisja Wyborcza Kandydata

Adres
ul. Mazurska 40
Osiedle
Centrum
Dzielnica
ŚRÓDMIEŚCIE
Rada osiedla