Szczegółowe informacje o kandydacie

Imię i Nazwisko
RADOSŁAW ŁUKASZ ADAMSKI
Wiek
31
Wykształcenie
WYŻSZE
Zawód
MAGISTER EKONOMII
Zainteresowania i hobby

Polityka, ekonomia, kwestie związane z wpływem ładu przestrzennego na funkcjonowanie grup społecznych, sztuki walki – ponad 3 lata treningów – dwa medale za zwycięstwa w zawodach, biegi długodystansowe – łącznie z maratonami.

Trzy powody, dla których chcę zostać radnym

Spacerując ulicami osiedla widzę wiele dysfunkcyjnych rozwiązań, które należy zmienić.

Większość życia zamieszkiwałem na terenie osiedla Śródmieście-Północ. Znam zarówno mieszkańców, z którymi się wychowywałem, jak i ich problemy.

Od lat działam na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Byłem członkiem m. in Zespołu Oceniającego Wnioski w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Zasiadam w Komisjach Oceny w Otwartych Konkursach Ofert UM Szczecin. Działam od lat w NGO, w tym w Stowarzyszeniu DOC4US, którego jestem prezesem oraz w Stowarzyszeniu Akademickim Cukrowa 8, którego jestem wiceprezesem. Duże doświadczenie pozwala mi mieć nadzieję na to, że będę efektywnie realizował zadania na rzecz mieszkańców.

Trzy największe problemy mojego osiedla, którymi chcę się zająć

Brak miejsc parkingowych dla mieszkańców. Miejsca te są zastawiane przez osoby załatwiające sprawy w UM Szczecin oraz w Szpitalu Wojskowym. Problem dotyczy głownie ul. Tuwima, Herbowej, Lutnianej, Janosika, Piotra Skargi, Wąskiej, Unisławy, Szymanowskiego i Felczaka.

Fatalna nawierzchnia części ulic i uliczek przydomowych ( Felczaka, Unisławy, Janosika, Lutniana, Herbowa, Szymanowskiego, Wąska).

Nierówne chodniki (praktycznie całe osiedle).

Komisja Wyborcza Kandydata

Adres
ul. Unisławy 26
Osiedle
Śródmieście Północ
Dzielnica
ŚRÓDMIEŚCIE
Rada osiedla