Szczegółowe informacje o kandydacie

Imię i Nazwisko
MICHAŁ PRZEMYSŁAW TUCZYK
Wiek
30
Wykształcenie
WYŻSZE
Zawód
POLITOLOG
Zainteresowania i hobby

Podróże, historia, polityka, geopolityka, sport- piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, działalność społeczna, gotowanie, dobre kino- dramaty obyczajowe, thrillery, komedie romantyczne, kocham zwierzęta szczególnie koty i psy, lubię tańczyć w rytmach muzyki Disco.

Trzy powody, dla których chcę zostać radnym

Zamierzam poświęcić swój wolny czasi energię by nasze Pogodno zmieniało się na lepsze. Chcę zostać radnym Rady Osiedla Pogodno by być bliżej mieszkańców i rozwiązywać ich problemy. Od urodzenia mieszkam na Pogodnie, czyli już ponad 30 lat, z perspektywy czasu wiele już zrobiono na naszej pięknej dzielnicy, ale uważam, że można jeszcze wiele zrobić dla  naszego osiedla. Jestem działaczem społecznym i wiem, że wiele dobrego mogę zrobić dla mieszkańców.

Trzy największe problemy mojego osiedla, którymi chcę się zająć

-Problemy związane z infrastrukturą – stan ulic i chodników jest w opłakanym stanie. Rada osiedla powinna wskazywać te, które wymagają najpilniejszego remontu i zabiegać o ich modernizację. 

-Zadbanie o czystość naszego osiedla nie tylko przed wyborami, ale przez cały czas angażując przy tym mieszkańców osiedla i dzięki takim akcjom zacieśnianiu więzi społecznych co w konsekwencji spowoduje budowę społeczeństwa obywatelskiego.

-Pogodno dla mieszkańców, nie dla developerów – pilnowanie gospodarki przestrzennej naszego osiedla.

Komisja Wyborcza Kandydata

Adres
ul. Czorsztyńska 35
Osiedle
Pogodno
Dzielnica
ZACHÓD
Rada osiedla