Szczegółowe informacje o kandydacie

Imię i Nazwisko
CAMILLA ANNA PUSTUŁKA
Wiek
27
Wykształcenie
WYŻSZE
Zawód
SPECJALISTA DS. HR
Zainteresowania i hobby

Lubię poświęcać swój czas na pomoc innym ludziom i zwierzętom. Stąd dwa lata temu włączyłam si w akcję „Wymiana Ciepła”, która miała na celu zaangażowanie społeczności lokalnej w oddawanie ciepłej odzieży wierzchniej osobom potrzebującym. Dodatkowo od kilku lat pomagam w działalności Szczecińskiej Fundacji Zdroje niosącej pomoc kobietom w ciąży oraz seniorom.

Interesuję się swoją pracą. Zarządzanie pracownikami oraz karierą zawodową to tematy, które regularnie zgłębiam.

Trzy powody, dla których chcę zostać radnym

1. Chcę pracować na rzecz aktywizacji wszystkich mieszkańców osiedla, by życie na nim było dla nas bardziej komfortowe i przyjemne.

2. Moim zdaniem Radny Osiedla jest przedstawicielem społeczności, który powinien zabiegać na wszelkie możliwe sposoby o pozyskiwanie informacji od mieszkańców na temat ich lokalnych potrzeb i robić wszystko aby polepszyć ich sytuację. Mam wrażenie, że jednak nie zawsze pełnienie tej funkcji łączy się z pełną dyspozycyjnością osób, które ją objęły. Dlatego też chciałabym stanowić zaufane i rzetelne pośrednictwo dla osób zgłaszających do mnie swoje bolączki oraz wprowadzić dodatkowe kanały, którymi te informacje mogą do rady trafiać.

3. Chcę budować lokalną społeczność, która przyczyni się nie tylko do rozwoju osiedla, ale również do wspólnego spędzania czasu, wspólnej pracy i nawiązywania przyjaźni.

Trzy największe problemy mojego osiedla, którymi chcę się zająć

1. Modernizacja osiedla nie tylko pod kątem oświetlonych chodników i dróg (co powinno już być podstawą), a również pod kątem innowacyjnych parków koedukacyjnych (dla dzieci, dorosłych oraz seniorów).

2.  Dostosowanie i ulepszenie infrastruktury użytkowej do potrzeb mieszkańców (odpowiednia ilość przejść dla pieszych, wybiegów dla psów, ścieżek rowerowych, parkingów, koszy na śmieci, ławeczek, itp).

3. Aktywizacja mieszkańców do udzielania się na rzecz wspólnego dobra poprzez organizację interesujących aktywności dla różnych grup społecznych.

Komisja Wyborcza Kandydata

Adres
ul. Jodłowa 21
Osiedle
Świerczewo
Dzielnica
ZACHÓD
Rada osiedla