Szczegółowe informacje o kandydacie

Imię i Nazwisko
DIANA JOANNA CZERWONKA
Wiek
33
Wykształcenie
WYŻSZE
Zawód
MGR SOCJOLOGII, DYREKTOR ODDZIAŁU
Zainteresowania i hobby

Moją pasją jest ogrodnictwo – zarówno uprawa kwiatów jak i warzyw. Zajmuję się także hodowlą i kolekcjonowaniem rzadkich roślin domowych.

Trzy powody, dla których chcę zostać radnym

Jestem pełna energii i pomysłów.

Zależy mi na przyjaznej i atrakcyjnej przestrzeni publicznej w najbliższym otoczeniu

Jestem blisko ludzi oraz bardzo identyfikuję się z lokalną społecznością. To pozwala mi na bieżąco poznawać problemy, które jako radna mogłabym rozwiązywać.

Trzy największe problemy mojego osiedla, którymi chcę się zająć

Drogi i chodniki: Chciałabym poprawić stan chodników w miejscach, gdzie są najbardziej uszkodzone i utrudniają poruszanie się dzieciom oraz osobom starszym. Chciałabym zadbać o odpowiednią lokalizację progów zwalniających, które powodując zmniejszenie prędkości przejeżdżających aut, przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa dla pieszych.

Śmieci: Chciałabym stworzyć na osiedlu nowe, specjalne miejsca składowania odpadów gabarytowych i zielonych, aby nie zalegały pod śmietnikami i garażami tworząc nieprzyjazną przestrzeń. Tym samym, chciałabym, zwiększyć częstotliwość ich wywozu.

Odchody: Chciałabym zwiększyć świadomość właścicieli psów poprzez oznaczenia i akcje informacyjne, które sprawią, że odchody znikną z naszych chodników i skwerów. Większa liczba śmietników, specjalne torebki oraz tabliczki – potrzebujemy tego, aby poprawić jakość naszego otoczenia.

Komisja Wyborcza Kandydata

Adres
ul. Czorsztyńska 35
Osiedle
Pogodno
Dzielnica
ZACHÓD
Rada osiedla