Szczegółowe informacje o kandydacie

Imię i Nazwisko
PAULINA DENEKO
Wiek
37
Wykształcenie
-
Zawód
POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Zainteresowania i hobby

Jestem pasjonatka historii dawnego Szczecina, zakochaną w zabytkowym Śródmieściu i jego kamienicach. Zawodowo zajmuję się obrotem nieruchomościami i prowadzę związaną z tym działalność. Udało mi się połączyć to co lubię z tym co robię na co dzień.

Jednak największym hobby i przygodą w moim życiu jest muzyka. Od wielu lat jest członkiem Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie http://chor.am.szczecin.pl/, który jest wizytówką naszego miasta nie tylko na terenie kraju ale i całego świata. Zwiedziłam z nim różne zakątki globu i poznałam niezwykłych ludzi. Tworzę społeczność kilkudziesięciu ludzi, których łączy jedna pasja i zamiłowanie.

A przede wszystkim jestem mamą dwóch cudownych dziewczynek 8 i 11 lat.

W życiu bardzo ważne są dla mnie relacje i społeczność jaką współtworzę.

Trzy powody, dla których chcę zostać radnym

Mieszkam na Osiedlu Śródmieście Zachód o 1 marca 2009 r. Wychowuję tutaj wraz z mężem dwójkę naszych córek.

Od wielu lat obserwuję nasze miasto i chciałbym mieć wpływ na kształt naszego najbliższego  otoczenia.

Chciałabym pokazać swoim dzieciom, że to my jesteśmy twórcami i kreujemy nasze otoczenie i rzeczywistość. I tylko to jest gwarancją zmian na lepsze.

Zawodowo zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, a swoimi pomysłami, wiedzą i kompetencjami mogę przysłużyć się rozwojowi naszej społeczności oraz osiedla.

Trzy największe problemy mojego osiedla, którymi chcę się zająć

Zrujnowane, zabytkowe Śródmieście- to wizytówka naszej dzielnicy, jak możemy pomóc Wspólnotom, które nie radzą sobie z zarządzaniem budynkami.

Szaro-bure, odstraszające podwórza oficyn.

Starość nie radość, młodość nie wieczność”- aktywizacjaosób starszych oraz młodzieży z przed komputerów i wirtualnego świata gier i Internetu.

Komisja Wyborcza Kandydata

Adres
ul. Małkowskiego 12
Osiedle
Śródmieście Zachód
Dzielnica
ŚRÓDMIEŚCIE
Rada osiedla